WYBORY   SAMORZĄDOWE 
ZARZĄDZONE   NA   DZIEŃ   16   LISTOPADA   2014 R.

Pokaż Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Drobin z dnia 01 września 2014 r. w sprawie podania informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie terytorialnej komisji wyborczej.
Pokaż Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych.
Pokaż Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych.
Pokaż Wzór zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborcę niepełnosprawnego.
Pokaż Wzór wniosku o sporządzenie aktu pełnomocnictwa .
Pokaż Wzór zgody na przyjęcie  pełnomocnictwa.
Pokaż Wzór instrukcji głosowania korespondencyjnego.
Pokaż Skład Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie oraz informacja o pełnionych dyżurach.
Pokaż Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Drobin z dnia 24 września 2014 r. w sprawie podania informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych dla głosowania korespondencyjnego i o lokalach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Pokaż Wykaz - imienny dyżurów Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie od 30 września 2014 r. do 17 października 2014 r.
Pokaż Komunikat Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie o zasadach losowania jednolitych numerów dla list kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Drobinie zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Pokaż Komunikat Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie w sprawie losowania numerów dla list kandydatów do Rady Miejskiej w Drobinie.
Pokaż Uchwała Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie o przyznaniu numerów dla list kandydatów do Rady Miejskiej w Drobinie zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Pokaż Uchwała Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej o powołaniu obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Pokaż Obwieszczenie Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie o zarejestrowanych kandydatach do Rady Miejskiej w Drobinie.
Pokaż Obwieszczenie Miejsko-Gminnej Komisji Wyborczej w Drobinie o zarejestrowanych kandydatach na Burmistrza Miasta i Gminy Drobin.
Pokaż Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych z terenu miasta i gminy Drobin po ukonstytuowaniu.
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Skierkowska Joanna
  • Data udostępnienia w BIP: 2014-10-21 13:21:50
  • Informacja zaktualizowana przez: Skierkowska Joanna
  • Data ostatniej aktualizacji: 2014-10-29 14:49:12
  • Liczba odsłon: 4800
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2655899]

przewiń do góry