Pokaż Wyciąg z Obwieszczenia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 8 sierpnia 2011 r. o okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Pokaż Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Drobin z dnia 22 sierpnia 2011 r.  - informacja o numerach oraz granicach odwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, w których zostanie przeprowadzone głosowanie w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Pokaż Wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.

Pokaż Podstawowe zasady głosowania korespondencyjnego.

Pokaż Informacja o wyborach dla wyborców niepełnosprawnych. ZałącznikNr1 ZałącznikNr2iNr3

Spis wyborców Miasta i Gminy Drobin sporządzony dla wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. jest udostępniony dla wyborców w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie (parter, pokój Nr 10) w godzinach pracy urzędu tj.
poniedziałek - środa, piątek 7.30-15.30
czwartek 8.30-16.30

Burmistrz Miasta i Gminy Drobin uprzejmie informuje Komitety Wyborcze uprawnione do zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych na terenie Miasta i Gminy Drobin, powołanych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, iż ze względu, że liczba zgłoszonych kandydatów jest mniejsza od dopuszczalnego minimalnego składu liczbowego komisji, nie przeprowadza się publicznego losowanie.

Pokaż Składy obwodowych komisji wyborczych gm. Drobin powołanych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Sarnowska Izabela
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-08-23 14:20:08
  • Informacja zaktualizowana przez: Sarnowska Izabela
  • Data ostatniej aktualizacji: 2011-10-07 14:42:19
  • Liczba odsłon: 3838
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2655881]

przewiń do góry