Wykaz sołtysów i przewodniczących Zarządu osiedli z terenu Miasta i Gminy Drobin:

 

Lp.

Sołectwo

Nazwisko i imię sołtysa

 

Skład Rady Sołeckiej

 

  1.  

Biskupice

Wener Krzysztof

1. Kwiatkowski Paweł

2. Czapliński Józef

3. Wysocki Tomasz

 

2.

Borowo

 

Brzeziński Waldemar

od 27.11.2019 r.

 

1. Sadowska Jadwiga

2. Pijankowski Andrzej

3. Skrocka Hanna

 

3.

Brelki

Grabowska Agnieszka

1. Grabowski  Dariusz

2. Zajączkowski  Leszek

3. Grabowski Bogdan

 

4.

Brzechowo

Markowski Kamil

1. Wiśniewski Piotr

2. Pikalska Sylwia

3. Gajewska Bożena

 

5.

Budkowo

Urbański Jan

1. Kolczyński Marcin

2. Czaplińska Teresa

3. Pietrusiński Ryszard

 

6.

Chudzyno

Chojnowska Ewa

1. Świtalska Marta

2. Wujcik  Anna

3. Orszulak  Konrad

 

7.

Cieszewko

Tokarska Ewa

1. Jankowski Jacek

2. Dziurlik Aneta

3. Siestrzykowska Katarzyna

 

8.

Cieszewo

Skierkowski Wojciech

 

1. Skierkowski Radosław

2. Sadowski Paweł

3. Zbyszyński Damian

 

9.

Cieśle

Kwiatkowski Jan

1. Ciarkowski Michał,

2. Chalińska Sabina

3. Wiśniewski  Tadeusz

 

10.

Chudzynek

 

Murawski Andrzej

 

 

1. Mórawski Cezary

2. Sztendur  Krzysztof

3. Lewicka  Edyta

11.

Dobrosielice I

Lewandowski Dariusz

1. Witkowski Janusz

2. Przybyszewski Ryszard

3. Gołębiewska Danuta

 

12.

Dobrosielice II

Kowalski Tomasz

1. Gburczyk Adam

2. Grabowska – Kozłowska Agnieszka

3. Żbikowska Agnieszka

 

 

13.

Drobin I

Rak Helena Barbara

1. Lewandowska Janina

2. Mroczek Zofia Marianna2

3. Sadowski Alfred

 

14.

Drobin II

Gajewska Elżbieta Monika

1. Małecka Hanna,

2. Mąkowski Władysław

3. Rokicki Kazimierz

 

15.

Dziewanowo

Wróblewska Zofia

1. Łaciński Mariusz,

2. Tylicki Jarosław

3.Pawłowska Grażyna

 

16.

Karsy

Chrobocińska Renata

1. Gorzelany Mirosław

2. Barańska Magdalena

3. Oliszewski Władysław

 

17.

Kłaki

Chojnacki Wojciech

1. Kinalska Marta

2. Kopciński Bogdan

3. Królikowska Wanda

 

18.

Kostery

Krajewska  Janina

1. Żuchowski Andrzej

2. Sulkowska Lidia

3. Lemanowicz Ewa

 

19.

Kowalewo

Szulc Marian

1. Joachimowicz Andrzej

2. Kraśniewski Jerzy

3. Olęcka Sławomir

 

20.

Kozłowo

Kozłowski Mieczysław

1. Olęcki Jarosław

2. Matuszewski Jerzy

3. Boryszewski Krzysztof

 

21.

Kozłówko

Makomaski Ireneusz

1. Brygier Janusz

2. Przedpełski Tomasz

1. Makomaski Mariusz

 

22.

Krajkowo

 

 

Górecka  Sylwia

1. Różańska Halina

2. Karolewicz Dawid

 

23.

Kuchary

 

Monika Łacińska

 

 

1. Kopacz Tomasz

2. Sulkowski  Marek

3. Marlęga  Krzysztof

24.

Łęg Kościelny I

Woja Danuta

1. Woja Bogdan

2. Wiśniewski Maciej

3. Żuchowski Paweł

 

25.

Łęg Kościelny II

Lemanowicz Wioletta

1. Daczko Iwona

2. Gapiński Bogdan

3. Ozóg Piotr

 

26.

Łęg Probostwo

Sieradzki Leszek

1. Markowski Tadeusz

2. Rzemieniewski Mateusz

3. Dąbkowska Paulina,

 

27.

Małachowo

Brzeziński Piotr

1. Siejka Marek

2. Rzepka Dariusz

3. Jaszczak Janusz

 

28.

Maliszewko

Łuniewski Tadeusz

1. Gajewski Kazimierz

2. Mańkowski Dariusz

3. Matusiak Antoni

 

29.

Mogielnica

Gajewska  Małgorzata

1. Sielczak Mariola

2. Jackowska Beata

3. Mączyński Adrian

 

30.

Mokrzk

Korzeniewska Krystyna

Janasz  Adam

1. Krauze Iwona,

2. Zajączkowski Rafał

3. Korzeniewski Paweł

 

31.

Nagórki  Dobrskie

Gajewski Jerzy

1. Gawski Andrzej,

2. Nejman Wiesława

3. Miszewski Jerzy

 

32.

Nagórki Olszyny

Parzych  Marcin

1. Chrzanowska  Daniela

2. Szmeja Krystyna

3. Szczygliński Stanisław

 

33.

Niemczewo

Leśniewska Maria

1. Kalinowski Krzysztof

2. Gapińska  Anna

3. Drążkiewicz Magdalena

 

34.

Nowa Wieś

Wiśniewski Zdzisław

1. Koper Andrzej

2. Chrzanowski Tomasz

3. Maciejewski Zbigniew

 

35.

Psary

Lemanowicz Tadeusz

1. Dunal Marek

2. Lemanowicz Damian

3. Korzeniewska Krystyna

 

36.

Rogotwórsk

Stołowski Wojciech

1. Pawłowska Lidia

2. Głażewski Konrad,

3. Wróblewski Stanisław

 

37.

Setropie

Kamińska Katarzyna

1. Nowakowska Teodora Halina

3. Kamiński Dariusz

4. Dynowska  Dorota

 

38.

Siemki

Kowalska Ewa

1. Zjadewicz Wojciech

2. Sendrowicz Barbara

3. Śliwiński Jan

 

 

39.

Siemienie

Betkowski Waldemar

1. Olszewski Ryszard

2. Żabowski Jacek,

3. Żółtowski Marcin

 

40.

Stanisławowo

Skierkowski Andrzej Jerzy

1. Nowicki Jerzy,

2. Matusiak Mirosław,

3. Skierkowski Andrzej

 

41.

Sokolniki

Kuśmierowska Hanna

1. Tręmbiński Wojciech

2. Mich Andrzej

3. Kuśmierowska Bogusława

 

42.

Świerczyn

Mielczarek Maria

1. Mielczarek  Krzysztof

2. Lewicki Piotr

3. Lewandowski Dariusz

 

43.

Świerczyn Bęchy

Wysocka Maria

1. Kuźniewski Paweł

2. Kajkowska Wioleta

3. Witkowska  Irena

 

44.

Świerczynek I

Lemanowicz Agnieszka

1. Kraśniewska Agnieszka

2. Jankowska  Anna

3. Jankowski Rafał

 

45.

Świerczynek II

  1. Kwaśniewski Artur 
2. Jędrzejewski  Ryszard 
3. Grabowski Rafał

46.

Tupadły

Rydzyńska Stanisława

1. Ostrowski Krzysztof, zam. Tupadły 30

2. Korzeniewska Jolanta,  zam. Tupadły 22

3. Szczechowicz Zofia, zam. Tupadły 26

 

47.

Warszewka

Jankowski Władysław

1. Lewandowska Maria

2. Nowakowska Anna

3. Nowakowski Piotr

 

48.

Wilkęsy

Pankowski Grzegorz

1. Woja Tomasz

2. Wróblewska  Marzena

3. Krysztofiak  Jan

 

49.

Wrogocin

Wawrowski Andrzej

1. Jędrzejewski Stanisław

2. Witkowski Wojciech

3. Sobiecki Mariusz

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Grabowski Rafał
  • Data udostępnienia w BIP: 2019-02-18 10:52:18
  • Informacja zaktualizowana przez: Jurkiewicz Cezary
  • Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-11 09:30:46
  • Liczba odsłon: 1931
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2291670]

przewiń do góry