Zobacz podgałęzie

Wykaz sołtysów i przewodniczących osiedli Miasta i Gminy Drobin

kadencji 2011-2015

Lp.

Nazwisko i imię

Sołectwo

1.               

Werner Krzysztof

Biskupice

2.               

Marcinkowski Wiesław

Borowo

3.               

Borkowska Barbara

Brelki

4.               

Prymuszewski Wiesław

Brzechowo

5.               

Urbański Jan

Budkowo

6.               

Banaszczak Mieczysław

Chudzynek

7.               

Chojnowska Ewa

Chudzyno

8.               

Tokarska Ewa

Cieszewko

9.               

Matusiak Gustaw

Cieszewo

10.          

Kwiatkowski Jan

Cieśle

11.          

Lewandowski Dariusz

Dobrosielice I

12.          

Karwowski Jan

Dobrosielice II

13.          

Rak Helena

Osiedle Drobin I

 

14.          

Gajewska Elżbieta

Osiedle Drobin II

 

15.          

Wróblewska Zofia

Dziewanowo

16.          

Chrobocińska Renata

Karsy

17.          

Chojnacki Wojciech Jan

Kłaki

18.          

Lemanowicz Ewa

Kostery

19.          

Topolewski Paweł

Kowalewo

20.          

Makomaski Ireneusz

Kozłówko

21.          

  Kozłowski Mieczysław

Kozłowo

22.          

Nowakowska Agnieszka

Krajkowo

23.          

Staniszewski Błażej

Kuchary

24.          

Woja Danuta

Łęg Kościelny I

25.          

Lemanowicz Wioletta

Łęg Kościelny II

26.          

Sieradzki Leszek

Łęg Probostwo

27.          

Łuniewski Tadeusz

Maliszewko

28.          

Wojciechowska Barbara

Małachowo

29.          

Jakubowska Ewa

Mogielnica

30.          

Korzeniewska Krystyna

Mokrzk

31.          

Gajewski Jerzy

Nagórki Dobrskie

32.          

Szczygliński Artur

Nagórki Olszyny

33.          

Leśniewska Maria

Niemczewo

34.          

Wiśniewski Zdzisław

Nowa Wieś

35.          

Lemanowicz Tadeusz

Psary

36.          

Stołowski Wojciech

Rogotwórsk

37.          

Jakubowska Aleksandra

Setropie

38.          

Pryczyński Franciszek

Siemienie

39.          

Niedziałkowska Ewa

Siemki

40.          

Górecki Bogdan

Sokolniki

41.          

Skierkowski Andrzej

Stanisławowo

42.          

Mielczarek Mirosław

Świerczyn

43.          

Wysocka Maria

Świerczyn Bęchy

44.          

  Lemanowicz Agnieszka

Świerczynek I

45.          

  Piotrowska Krystyna

Świerczynek II

46.          

Rydzyński Jan

Tupadły

47.          

  Jankowski Władysław

Warszewka

48.          

Pankowski Grzegorz

Wilkęsy

49.          

Wawrowski Andrzej

Wrogocin

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Sarnowska Izabela
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-03-29 12:50:47
  • Informacja zaktualizowana przez: Skierkowska Joanna
  • Data ostatniej aktualizacji: 2014-04-03 14:08:08
  • Liczba odsłon: 7071
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2144308]

przewiń do góry