Wykaz sołtysów wsi oraz przewodniczących zarządu osiedli

Miasta i Gminy Drobin wybranych na kadencję 2015-2019

 

Lp.

Nazwisko i imię

Sołectwo

Kod pocztowy

1.                

Werner Krzysztof

Biskupice

 

 

 

 

09-210 DROBIN

2.                

Marcinkowski Wiesław

Borowo 

3.                

Grabowski  Dariusz

Brelki

4.                

Markowski  Kamil

Brzechowo

5.                

Urbański Jan

Budkowo

6.                

Murawski Andrzej

Chudzynek

7.                

Chojnowska Ewa

Chudzyno

8.                

Tokarska Ewa

Cieszewko

9.                

Skierkowski Wojciech

Cieszewo

10.           

Kwiatkowski Jan

Cieśle 

11.           

Lewandowski Dariusz

Dobrosielice I

12.           

Kowalski Tomasz

Dobrosielice II

13.           

Rak Helena

Osiedle Drobin I 

14.           

Gajewska Elżbieta

Osiedle Drobin II

15.           

Wróblewska Zofia

Dziewanowo

16.           

Chrobocińska Renata

Karsy

17.           

Chojnacki Wojciech Jan

Kłaki

18.           

Lemanowicz Ewa

Kostery 

19.           

Topolewski Paweł

Kowalewo

20.           

Makomaski Ireneusz

Kozłówko

21.           

Kozłowski Mieczysław

Kozłowo

22.           

Nowakowska Agnieszka

Krajkowo

23.           

Staniszewski Błażej

Kuchary

24.           

Woja Danuta

Łęg Kościelny I 

09-210 DROBIN

25.           

Lemanowicz Wioletta

Łęg Kościelny II

26.           

Sieradzki Leszek

Łęg Probostwo

27.           

Łuniewski Tadeusz

Maliszewko

28.           

Wojciechowska Barbara

Małachowo

29.           

Dumowski  Dominik

Mogielnica

30.           

Korzeniewska Krystyna

Mokrzk

31.           

Gajewski Jerzy

Nagórki Dobrskie

32.           

Szczygliński  Stanisław

Nagórki Olszyny

33.           

Leśniewska Maria

Niemczewo

34.           

Wiśniewski Zdzisław

Nowa Wieś

35.           

Lemanowicz Tadeusz

Psary

36.           

Stołowski Wojciech

Rogotwórsk

37.           

Kamińska Katarzyna

Setropie

38.           

Betkowski  Waldemar

Siemienie

39.           

Kowalska  Ewa

Sołectwo Siemki  

40.           

Kuśmierowska  Hanna

Sokolniki 

41.           

Skierkowski Andrzej

Stanisławowo

42.           

Mielczarek Maria

Świerczyn

43.           

Wysocka Maria

Świerczyn Bęchy

44.           

Lemanowicz Agnieszka

Świerczynek I 

45.           

Krysztofiak  Izabella

Świerczynek II

46.           

Rydzyńska Stanisława

Tupadły

47.           

Jankowski Władysław

Warszewka

48.           

Pankowski Grzegorz

Wilkęsy

49.           

Wawrowski Andrzej

Wrogocin

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wielec Krzysztof
  • Data udostępnienia w BIP: 2017-06-09 09:40:16
  • Informacja zaktualizowana przez: Grabowski Rafał
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-05-29 10:18:27
  • Liczba odsłon: 2888
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2166755]

przewiń do góry